Ostatní
Rubrika

Pinterest koupil Instapaper

Komentářů (0) Ostatní

Instapaper byl jednou z prvních aplikací, které uměly ukládat články z webu pro pozdější offline přístup. Od svého vzniku nyní už podruhé dostal nový domov. V roce 2013 aplikaci koupila firma Betaworks a v uplynulém týdnu se přesunul pod křídla Pinterestu. Ačkoliv je Pinteres charakteristický spíše vizuálním obsahem, už v roce 2013 představil záložky pro články.  (Pokračování textu…)

Více

Apple se chce znovu probít do sociálního světa, inspirací má být Snapchat

Komentářů (0) Ostatní

Sociální média nenechávají Apple klidným ani teď. Po jistých neúspěších na tomto poli se chystá nová iniciativa, která má těžit ze základních principů Snapchatu. Informuje o tom s odkazem na své solidní zdroje Mark Gurman z Bloombergu. (Pokračování textu…)

Více

Na Snapchatu si můžete díky Memories uložit fotky na pozdější publikování

Komentářů (0) Ostatní

Uplynul necelý měsíc a fenomén Snapchat přichází s další novinkou. Vedle pozměněných sekcí Stories a Discover přichází sekce zcela nová – Memories, jež uživatelům dovoluje ukládat pořízené „snapy“ přímo v aplikaci a použít je později. (Pokračování textu…)

Více

Snapchat přepracoval funkci Discover a umožňuje odebírat oblíbené kanály

Komentářů (0) Ostatní

Uživatelsky populární a „trendy“ sociálně-mediální síť Snapchat se dočkala další aktualizace. Změnami prošly sekce Stories a Discover, které jsou nyní přehlednější a mnohem více na očích všech uživatelů. (Pokračování textu…)

Více

Tinder se přizpůsobí i sexuálním menšinám

Komentářů (0) Ostatní

Sean Rad, CEO nesmírně populární mobilní seznamovací aplikace Tinder, prohlásil, že jeho firma pracuje na tom, aby byla aplikace lépe použitelná i pro lidi patřící k sexuálním menšinám. Rad přiznal, že se firma potřebám těchto lidí dosud příliš nevěnovala, a vyjádřil vůli to změnit. (Pokračování textu…)

Více

Snapchat prý denně využívá více lidí než Twitter

Komentářů (0) Ostatní

Snapchat podle informací agentury Bloomberg překonal Twitter v počtu uživatelů, kteří jej využívají denně. Mezitímco Twitter si každý den zapne 140 milionů lidí, Snapchat, který je populární především mezi mladými, denně otevře ještě o 10 milionů lidí více, tedy úctyhodných 150 milionů. Snapchat navíc rapidně roste (ještě v prosinci měl o 40 milionů denně aktivních uživatelů méně), kdežto Twitter z hlediska uživatelské základny a její aktivity spíše stagnuje a trápí se. (Pokračování textu…)

Více

Allo a Duo jsou dvě nové komunikační aplikace Googlu

Komentářů (0) Ostatní

Před několika dny se konala vývojářská konference Google I/O, kde Google představuje nové verze svých operačních systémů, služby, produkty apod. Mezi největší novinky letošního Google I/O patří aplikace Allo a Duo. Obě používají telefonní číslo uživatele. Nevyžadují tedy Google účet a lze je používat pouze na mobilních zařízeních. Allo komunikuje pomocí textu, emotikon, nálepek a obrázků, Duo pomocí videa. (Pokračování textu…)

Více

Google představil Spaces – prostor pro skupinové sdílení

Komentářů (0) Ostatní

Google+ pomalu umírá, ale reklamní gigant svůj boj nevzdává a přichází s aplikací, která má být zajímavou alternativou pro uživatele, kteří chtějí mezi užším okruhem lidí sdílet obsah všeho druhu. Novinka se jmenuje Spaces a kombinuje Chrome, YouTube a vyhledávač do jedné komunikační aplikace.  (Pokračování textu…)

Více

Amazon útočí na YouTube, umožní vydělávat nezávislým tvůrcům

Komentářů (0) Ostatní

Amazon rozhodně není jen obří e-shop a oblíbený cloud. Firma Jeffa Bezose je také velký vydavatel digitálního obsahu. S novou službou Video Direct navíc přímo konkuruje YouTube. Díky této novince totiž budou tvůrci moci zveřejňovat v rámci Amazonu svá videa a vydělávat na nich. (Pokračování textu…)

Více

Snapchat v počtu stažení poprvé překonal Twitter

Komentářů (0) Ostatní

Čím dál populárnější Snapchat ve Spojených státech poprvé co do počtu stažení překonal Twitter. Data, která tuto skutečnost dokládají, přinesla firma SimilarWeb a vztahují se k zařízením s operačním systémem Android. (Pokračování textu…)

Více