Singl Hello od Adele nasbíral miliardu zhlédnutí za 87 dní

Komentářů (0) YouTube

Mety jedné miliardy zhlédnutí dosahují videa na YouTube čím dál rychleji. Úspěšný singl „Hello“ z nejnovějšího alba „25“ od britské zpěvačky Adele je ale videem, které tento milník pokořilo opravdu neuvěřitelně rychle – za 87 dní.

Písni „Hello“ trvalo úspěšné překročení miliardové hranice jen necelé tři měsíce a Adele tak tohoto deseticiferného počtu zhlédnutí dosáhla téměř dvakrát rychleji než dosavadní rekordman PSY. Korejský raper se svou písní „Gangam Style“ na stejný počet zhlédnutí potřeboval 158 dní.

V miliardovém klubu je nyní již sedmnáct videí, přičemž sedm z nich se do této kategorie veleúspěšných dostalo během minulého roku. Absolutně nejvyšším počtem zhlédnutí se může pochlubit již zmíněný „Gangam Style“, který si od roku 2012 pustilo již více než dvě a půl miliardy lidí.

google_adele_hello

Pokud vás zajímá, jakých deset videí je na YouTube nejsledovanějších, YouTube sestavil speciální playlist pojmenovaný The Billion-View Club. Díky tomuto seznamu videí si všech deset trháků můžete snadno pustit.

Zdroj: blog YouTube