Hashtagem roku na Instagramu je #Love

Komentářů (0) Instagram

Již třetí rok v řadě se nejpoužívanějším hashtagem na Instagramu stalo slovíčko #Love. To bylo v letošním roce 2015 použito u více než 800 milionů příspěvků. A aby té romantiky na Instagramu nebylo málo, obrázkem roku byl na oblíbené foto-sociální síti Facebooku obrázek Kendall Jennerové, jehož hlavním motivem jsou pramínky vlasů Kendall, které jsou umě vytvarované do tvaru srdíček. Ten získal již neuvěřitelných 3,2 milionu označení „To se mi líbí“.

Fotka zveřejněná uživatelem Kendall Jenner (@kendalljenner),

Nesmírně úspěšným hashtagem byl také #LoveWins, který byl použit u 6,2 milionů příspěvků (často v kombinaci právě s #Love). Tento hashtag začali lidé ve velkém používat poté, co Nejvyšší soud Spojených států amerických v červnu rozhodl o legalizaci sňatků homosexuálních párů ve všech padesáti amerických státech.

Bude zajímavé sledovat, které slovo nakonec lásku z pomyslného trůnu Instagramu sesadí. Ono by to totiž nakonec vůbec nemuselo být slovo. Více než polovina příspěvků a komentářů na Instagramu je tvořeno různými smajlíky a je tedy klidně možné, že hashtagem roku 2016 bude #❤️.

Zdroj: money.cnn.com