Známe Blogery i Blogerky roku

Komentářů (0) YouTube

Populární anketa Bloger roku se v karlínském Hudebním divadle dočkala rozuzlení a ti nejúspěšnější blogeři si již domů odnesli své ceny. Na letošním ročníku „Czech Blog Awards“ jsme mohli vidět mnoho tváří, které z internetu již dobře známe, ale také celou řadu úplně nových tvůrců.bloger_roku

Vyhlášení ankety Bloger roku 2015 bylo patřičně velkolepé a ceny předávaly známé české celebrity včetně baviče a moderátora z Evropy 2 Patrika Hezuckého, moderátora a dabéra Libora Boučka, kuchaře Ondřeje Slaniny i populárního herce a režiséra Ondřeje Sokola.

Blogerka roku

bloger_roku_shopaholic

Mezi dívkami a ženami v kategorii Video blogerka roku zvítězila Shopaholic Nicol. Tato Youtuberka s necelými 187 tisíci odběrateli předčila populární Teri Blitzen i kanál Mama Lifestyle.

Blogerky soutěžily i v kategoriích Beauty, Life, Fashion, Food a Cosmo objev roku. Již potřetí obhájily titul kanály A Cup of Style v kategorii Fashion a Petra Lovely Hair v kategorii Beauty. Kategorii Life podruhé v řadě ovládala Tereza in Oslo a premiérového vítězství se dočkala Kitchenette, která uspěla v soutěžní kategorii Food.

Mezi úplně novými tvářemi blogové scény, které se utkaly v kategorii Cosmo objev roku, získal prvenství kanál My Cooking Diary.

Bloger roku

bloger_roku_hoggy

Muži soutěžili pouze ve dvou kategoriích – Video bloger roku a Bloger roku. Nejúspěšnějším video blogerem se stal Youtuber a muzikant v jedné osobě Petr Lexa alias „Hoggy“. Hned za ním se umístil Denis Kubík se svou Denis TV a bronzovou cenu si odnesl kanál Jmenuju Se Martin.

Nečekaně propadli populární Youtubeři MenT a Jirka Král, kteří mají dohromady více než milion odběratelů. MenT skončil na páté a Jirka Král dokonce na sedmé příčce.

V kategorii Bloger roku zvítězil Deníček moderního fotra následovaný Miroslavem Čížkem a Milanem Polákem.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout na oficiálním webu Bloger roku a Blogerka roku.

Foto: Bloger roku a Blogerka roku