YouTube Space přichází do Paříže

Komentářů (0) YouTube

YouTube pokračuje ve svém rozšiřování se po světě a jako součást svých expanzivních snah otevírá celkově již deváté centrum pro komunitu YouTuberů. Domovem nového YouTube Space je Paříž, která se stává druhým evropským městem, do kterého Google s tímto projektem zavítal. Centrum vzniká přímo v budově francouzského ředitelství Googlu.

Stejně, jako je tomu v případě ostatních zařízení YouTube Space, i v hlavním městě Francie vzniká jakýsi hub, ve kterém vybraní tvůrci získají možnost točit a střihat videa ve výborně vybavených studiích. YouTube Space vedle toho poslouží také jako komunitní centrum, kde se YouTubeři budou moci scházet, čemuž nahrává i strategické umístění ředitelství Googlu v devátém městském obvodu, tedy přímo v srdci města.

Magazín The Hollywood Reporter napsal, že by se v novém zařízení v Paříži měly objevit i největší hvězdy francouzské YouTube scény v čele s kontroverzním komikem Rémim Gaillardem či oblíbeným komediantem a hráčem Cyprienem.

Sympatický koncept YouTube Space byl poprvé uveden v realitu roku 2012, kdy bylo první zařízení otevřeno v Londýně. A protože se projekt uchytil, rychle následovalo otevření dalších komunitních hubů v Lon Angeles, New Yorku, Tokiu, São Paulu, Berlíně, Bombaji a Torontu. Paříž je tedy již devátou světovou destinací, ve které YouTube Space vzniká.

Zatím není oficiálně známo, kdy přesně bude nové zařízení otevřeno, a prozatím se tedy budeme muset spokojit s informací, že se tak stane „v následujících týdnech“.

Zdroj: tubefilter