Čtveřice YouTuberů s názvem FameTeam končí

Komentář (1) YouTube

Teri Blitzen, Zdeněk Piškula, Johny Machette a Gabriela Heclová jsou známí YouTubeři a svou slávu si mimo jiné vydobyli i jakožto čtveřice působící v internetové televizi Playtvák.cz. FameTeam, jak si čtveřice až doposud přezdívala, ovšem končí. 

FameTeam tvořily dva svérázné páry, které si již na YouTube získaly především mezi mladým publikem patřičnou slávu. Teri Blitzen (Tereza Hodanová) s herecem Zdeňkem Piškulou a Gabriela Heclová s hudebníkem Johnym Machettem (Jonáš Čumrik) ovšem nadále spolupracovat nebudou.

Příčinou rozkolu v týmu byl s největší pravděpodobností rozchod nejoblíbenější české YouTuberky Teri Blitzen se Zdeňkem Piškulou, který Teri již v červenci oznámila na svém Facebooku. Teri Blitzen již v posledních videích na Playtvák.cz nevystupovala, ale zpočátku byla její absence ze strany manažera FameTeamu Matěje Kretíka vysvětlována jako plánována letní pauza.

Žádná pauza se ale nakonec nejspíš nekoná. „Tereza je vytížená, nastupuje na novou školu a věnuje se dalším koníčkům. Proto už nebude na Playtváku dál vystupovat,“ řekla serveru Médiář Jana Hodanová, matka a zároveň manažerka Teri Blitzen.

Zatím není rozhodnuto, jestli pro Mafru, pod kterou Playtvák.cz spadá, budou nadále točit alespoň zbylí tři členové FameTeamu. O budoucnosti pořadu se totiž stále jedná. Tisková koordinátorka Mafry Silvie Škábová ovšem situaci uklidňuje s tím, že se přeci jen jedná o jeden pořad z 25, které na Playtváku běží. To ovšem nic nemění na faktu, že se jedná o pořad nejsledovanější a nejúspěšnější.

Sama patnáctiletá Teri Blitzen je již nyní skutečnou hvězdou. Na svém kanálu na YouTube má přes 250 000 odběratelů a na Facebooku i Instagramu okolo 16 000 fanoušků. V minulém roce navíc získala titul Blogerka roku 2014.