Tubrr dashboard

Komentářů (0) YouTube

Pro své partnery má multikanálová síť Tubrr vlastní informační a optimalizační dashboard, který sama vyvíjí na základě žádostí a potřeb partnerů. Nejedná se o kopii YouTube Analytics ve vlastním rozhraní, nýbrž o systém, který zobrazuje mnoho užitečných informací a dat, ke kterým se obyčejný uživatel služby YouTube nedostane nebo dostane příliš složitě.


Partnerův vlastní dashboard má hned několik výhod:

  • prijmyVeškeré informace o příjmech partnera – jak z YouTube monetizace, tak reklamních akcí, které mu síť domluví nebo affiliate programu za přivedení nového partnera. Vše detailně rozepsáno po měsících, videích a konkrétních příjmech.
  • Informace o průměrném watchtimu celého kanálu a procento monetizovaných views. Rychlý pohled na demografii nebo graf views v konkrétní dny, kdy uživatel uploadoval nové video.
  • videa1Stav optimalizací videí. Sekce Video partnerovi umožní dozvědět se vše o tom, co má udělat pro to, aby jeho video bylo co nejlépe optimalizováno pro platformu YouTube. Dozvíte se, co si Google o vašem videu myslí, a kam si ho zařadil. Tuto informaci jinde veřejně nenajdete. Dashboard automaticky kontroluje u jednotlivých videí dodržení optimalizačních zásad a navrhuje, co zlepšit. To vše vyjádřeno v procent našeho rranku.
  • Sekce Stav reklam partnerovi přehledně prozradí, jaké typy reklam má u svých videí zapnuté. To pomůže především k lepší monetizaci a vyšším příjmům.
  • V sekci Stav reklam se nachází ještě jedna důležitá funkce pro partnery a tou je Nárokování videí – uživatel má rychlý přehled o tom, kolik videí si sám nárokuje, kolik jeho videí si nárokují třetí strany a kolik videí není nárokováno nikým.

reklamy

Mezi další zajímavé funkce dashboardu patří Profilová stránka partnera, nástroje pro vygenerování odkazu na odběr kanálu. Sekce Nastavení kanálu pro úpravu kontaktních udajů, sekce s uzavřenými smlouvami a nebo aktuálními obchodními podmínkami. Partner má možnost pomocí formuláře okamžite kontaktovat naší sít s požadavkem na smazání nebo monetizování jeho videa na cizích kanálech nebo jen oznámit technický problém případně se na cokoliv zeptat.

Detailnější informace o všech funkcích našeho dashboardu pro multikanálové sítě Tubrr se dozvíte v nadcházejícím seriálu, kde vám jednotlivé nástroje dopodrobna vysvětlíme.