Někteří youtubeři zaměření na Minecraft najdou sami sebe v hračkárně

Komentářů (0) YouTube

Ačkoli o tom někteří lidé stále pochybují, úspěšní youtubeři jsou v dnešní době již skutečnými hvězdami. Jsou známými tvářemi se širokým okruhem obdivovatelů, mají vliv a mnohdy kolem nich dokonce vzniká jakýsi kult. Nejnovější důkaz věhlasu tvůrců působících na YouTube však najdeme někde, kde bychom ho asi nečekali – v hračkárně.

Jednu z nejsledovanějších kategorií videí na YouTube tvoří hráči kultovní hry Minecraft. Herní videa ze světa Minecraft lákají miliony uživatelů a někteří youtubeři si právě skrze Minecraft vybudovali velkou slávu. A právě tito oblíbení youtubeři se objeví v regálech amerických hračkáren. Do prodeje totiž přichází nová série akčních figurek ze série Minecraft, které si identitu známých youtuberů vypůjčí.

Figurky Minecraft s hlavami youtuberů jdou ve Spojených státech do prodeje právě dnes. Vybrané hračkárny však začaly s prodejem o něco dříve a figurky tak neušly pohledu populárních recenzentů hraček, kterých na YouTube rovněž působí mnoho. Jak můžete vidět na videu níže, figurky již přímo v prodejně prověřil i populární Robert Welkner z kanálu CoinOpTV.

Welkner našel figurky youtuberů jako AntVenom nebo SkyDoesMinecraft. Vlastní minecraftové podobizny se však dočkají i další youtubeři. K zakoupení bude podle zadní strany krabice od figurek, která je na videu dobře vidět, přes 30 různých exemplářů. Fanoušci YouTube, Minecraftu a sběratelé všeho druhu tedy budou mít v následujících měsících na co šetřit.

Zdroj: TubeFilter