Představujeme – Smusa

5 komentářů YouTube

Máme tady dalšího youtubera z připravovaného seriálu, ve kterém vám postupně budeme představovat jednotlivé youtubery z CZ / SK youtube scény.

Smusu znají určitě všichni, kteří se dívají na různé parodie animovaného seriálu “My little pony”, kterými tento Youtuber začínal. Poté, co firma Hasbro (firma, která vytvořila poníky) dala na svou tvorbu copyright (autorské právo), tak Smusa nemohl nadále publikovat své parodie, rozhodl se, že začne natáčet Vlogy a Let’s playe.

Pro ty, kteří stále nevědí, kdo je Smusa, tak Smusa je Český 19ti letý Youtuber, který se zabývá natáčením zábavných Vlogů a Let’s playů, jo a samozřejmě pitím vodky… Přezdívku si dal po úmrtí svého piskomila, a ani sám neví, proč svému piskomilovi takové jméno dal. Smusa má celkově 4 Youtube kanály, z nichž nejúspěšnějěí je Šimon Vojta, který má přes 120 tisíc odběratelů a 3 miliony shlédnutí. Smusu nejvíce proslavilo, samozřejmě až po parodiích na poníky, Double vlog power, který natočil s Gogem, o kterém jsme psali v minulém “Představujeme”. Smusa je takový živý úkaz člověka, který dává přednost kvalitě, před kvantitou. Jeho intervaly vydávání videí jsou něco mezi jedním až dvěma měsíci, ale vždycky stojí za to počkat.

Šimon Vojta – http://www.youtube.com/user/SimonVojta

Smusa Movies – http://www.youtube.com/user/SmusaMovies

Smusa Games – http://www.youtube.com/user/CzechPlayingBySmusa

Smusa Vlogs – http://www.youtube.com/user/CzechPlayingBySmusa