Ray William Johnson ukončí svou populární show na YouTube

Komentářů (0) YouTube

K nelibosti svých fanoušků oznámil Ray William Johnson, tvůrce videí jednoho znejpopulárnějších kanálů na YouTube (v roce 2012 byl dokonce nejpopulárnějším nezávislým kanálem), že v tomto roce skončí se svou show „=3 (Equals Three)“. Ta přitom byla největším tahounem celého kanálu od roku 2009, kdy vznikl.

Ray-William-Johnson

Nerad vás zklamu, ale je to oficiální. V průběhu roku 2014 končím s =3. Musím jít dál a soustředit se na ostatní aspekty své kariéry.

Ačkoliv Raye Williama Johnsona mohla nadále živit tvorba videí s hlavní show =3, postupně se začal věnovat dalším projektům, už dříve například pracoval na hudebním albu a jeho osobním vrcholem zatím byla webová minisérie Riley Rewind z konce tohoto roku, kterou režíroval a podílel se na scénáři. Riley Rewind je studentské sci-fi odehrávající na na americké střední škole, kde je hlavní téma cestování časem. Série si vysloužila pozitivní odhlasy od diváků i kritiků a je zřejmé, že se Ray William Johnson chce ubírat tímto směrem.

Bavič Johnson tak následuje dalšího populárního YouTubera Philipa DeFranka, který plánuje výrazně omezit svou aktivitu na YouTube kvůli rodině. Ray je aktuálně 11. kanálem na YouTube podle počtu oběratelů, kterých je aktuálně přes 10,5 milionu. Zdá se, že Ray ze své show jednoduše vyrostl, což vyplývá z jeho reakce na odpovědi fanoušků pod původním oznámením na sociální síti Facebook: „V roce 2014 mi bude 33 let. Jak dlouho očekáváte, že budu moct rozumně udržovat tuhle infantilní záležitost?“. Kromě =3 publikuje Johnson se svou přítelkyní i pravidelný podcast Runaway Thoughts.