Vyšla aktualizace YouTube Capture pro iOS

Komentářů (0) YouTube

Aplikace YouTube Capture je skvělým nástrojem pro ty, co rychle chtějí natočit a nahrát videa rovnou na YouTube a nová aktualizace, kterou Google vydal, jim to ještě více ulehčí. Nově lze pozastavit nahrávání a posléze pokračovat, zatímco v předchozí verzi bylo možné nahrávání pouze ukončit. Přesto se může stát, že budete potřebovat poslepovat více videí do sebe, což je nově tak možné, uživatelé mohou pospojovat neomezené množství klipů do jednoho.

youtube-capture-1-580x282

Jednotlivé části lze přitom zkrátit nebo změnit jejich pořadí, podobně jako je tomu možné u jiných aplikací pro střih videí na iOS (iMovie, Avid). Přímo v Capture pak lze ke klipu přidat hudební stopu, kde si uživatelé mohou vybrat z poměrně rozsáhlé nabídky v rozšířené knihovně aplikace. Případně jako hudební podklad může posloužit i hudba nahraná na iPhone nebo iPadu.

Kromě těchto nových funkcí umí Capture už z dřívějška například stabilizovat obraz, vyrovnat barvy a sdílet hotová videa na sociálních sítí. Aplikaci můžete stáhnout na App Store zdarma.